AKTUÁLNÍ INFORMACE

UPOZORNĚNÍ NA POVINNOST REGISTRACE DO PŘÍPRAVNÉHO KURSU KE ZKOUŠCE ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI

Vážené žadatelky, vážení žadatelé o zbrojní průkaz,

účast v přípravném kursu pro získání zbrojního průkazu, který se koná vždy dvě soboty před příslušnou úterní zkouškou odborné způsobilosti, je podmíněna  předchozí registrací.

Postup registrace do přípravného kursu: na elektronickou adresu Klubu střelců Smiřice, s.z. (strelnice.smirice@seznam.cz) zašlete e-mail, přičemž do předmětu tohoto e-mailu vložte text „registrace do přípravného kursu“ a do těla e-mailu vepište své registrační údaje v rozsahu:

jméno a příjmení (povinný údaj),
skupiny zbrojního průkazu, které byly uvedeny do přihlášky na Policii ČR (povinný údaj),
datum zkoušky odborné způsobilosti, na kterou je žadatel přihlášen (povinný údaj) a
kontaktní telefonní číslo (nepovinný údaj).

S těmito Vámi poskytnutými údaji budeme nakládat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Termín registrace: nejpozději 2 pracovní dny před první sobotou, kdy se koná přípravný kurs.

Zdůrazňujeme, že výše uvedená registrace je z organizačních a bezpečnostních důvodů povinná a bez jejího řádného provedení nebude žadatel o ZP do přípravného kursu připuštěn.

Registrace do přípravného kursu bude bude žadateli o ZP potvrzena (formou odpovědního e-mailu).

Před vstupem na střelnici bude žadatel vyzván k předložení dokladu o dokončeném očkování nebo potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Rozočkovaní, kteří mají po první dávce, nebo ještě nemají dva týdny po druhé dávce, budou muset předložit společně s potvrzením o dávce také PCR test.

Bez uvedených dokladů nelze do prostoru střelnice vstoupit.

Dále trvá naprosto bezpodmínečná povinnost pro všechny osoby pohybující se v areálu střelnice nosit respirátor minimálně třídy FFP2. Bez výše uvedené obličejové ochrany je vstup na střelnici zakázán.

Prosíme, respektuje tuto skutečnost a obličejovou ochranu si s sebou vezměte – při nácviku bezpečné manipulace se zbraní a se střelivem jsou instruktoři a účastníci kurzu ve velmi blízkém kontaktu, a tak alespoň takto se vzájemně chraňme.

Pro zkrácení doby nutné pro všechny potřebné administrativní úkony Vás prosíme, abyste si částku potřebnou pro úhradu účastnického poplatku přinesli s sebou v přesně určené výši.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář