AKTUÁLNÍ INFORMACE

UPOZORNĚNÍ NA POVINNOST REGISTRACE DO PŘÍPRAVNÉHO KURSU KE ZKOUŠCE ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI

Vážené žadatelky, vážení žadatelé o zbrojní průkaz,

účast v přípravném kursu pro získání zbrojního průkazu, který se koná vždy dvě soboty před příslušnou úterní zkouškou odborné způsobilosti, je podmíněna  předchozí registrací.

Registraci provedete kliknutím na následující odkaz: registrace.strelnicesmirice.cz/register

V případě nefunkčnosti odkazu zašlete na elektronickou adresu Klubu střelců Smiřice, s.z. (strelnice.smirice@seznam.cz) e-mail, přičemž do předmětu tohoto e-mailu vložte text „registrace do přípravného kursu“ a do těla e-mailu vepište své registrační údaje v rozsahu:

– jméno a příjmení (povinný údaj),
– skupiny zbrojního průkazu, které byly uvedeny do přihlášky na Policii ČR (povinný údaj),
– datum zkoušky odborné způsobilosti, na kterou je žadatel přihlášen (povinný údaj) a
– kontaktní telefonní číslo (nepovinný údaj).

S těmito Vámi poskytnutými údaji budeme nakládat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Termín registrace: nejpozději 5 pracovních dnů před první sobotou, kdy se koná přípravný kurs.

Zdůrazňujeme, že výše uvedená registrace je z organizačních a bezpečnostních důvodů povinná a bez jejího řádného provedení nebude žadatel o ZP do přípravného kursu připuštěn.

Registrace do přípravného kursu bude bude žadateli o ZP potvrzena (formou odpovědního e-mailu).

Pro zkrácení doby nutné pro všechny potřebné administrativní úkony Vás prosíme, abyste částku potřebnou pro úhradu účastnického poplatku (kursovného) zaslali v předstihu nejméně 5 pracovních dnů na bankovní účet KSS, z.s., č. 2901462375/2010.

Při platbě přes bankovní účet uveďte do zprávy pro příjemce své jméno a příjmení a datum zkoušky, která Vám byla přidělena Policií ČR.

Slevu z účastnického poplatku lze uplatnit výlučně v případě, kdy žadatel neuspěje v praktické části zkoušky odborné způsobilosti, tj. při zkoušce znalostí bezpečné manipulace se zbraněmi a se střelivem nebo při zkoušce znalostí střelby – na neúspěch při teoretické části zkoušky odborné způsobilosti se tedy sleva nevztahuje. 

Stejně tak nelze uplatňovat slevu v případě, že se žadatel zúčastní pouze části přípravného kurzu nebo pouze ZOZ (náklady na ZOZ a přípravný kurz jsou nedělitelné).

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář